Вірус або застуда

Кінець зими і початок весни – найнебезпечніший час для нашої імунної системи. У цей період вона виявляється знесиленою після тривалих холодів і нестачі свіжих фруктів і овочів. Наймасовіші спалаху епідемій грипу фіксуються саме в ці місяці. Але себе можна убезпечити, якщо ретельно стежити за своєю імунною системою в цілому.

Найнебезпечнішим проявом вірусу є виникнення ускладнень після грипу. Вони можуть зачіпати центральну нервову систему, дихальні шляхи, кровоносну систему, м’язи, нирки та інші органи. Звичайна застуда, це не захворювання, це наслідок переохолодження, при цьому підвищеної небезпеки вона організму не завдає, вилікувати її набагато простіше навіть народними засобами.

Чим відрізняється грип від застуди?

Грип – це інфекційне захворювання, яке передається в основному повітряно-крапельним і контактно-побутовим шляхом від людини до людини. Застуда – це як говорилося вище навіть не захворювання, а звичайне переохолодження, при якому виникають симптоми схожі з грипом та іншими ГРВІ. Розрізнити у людини грип чи звичайна застуда можливо і за симптоматикою і іншими лабораторними методами.

  1. Швидкість розвитку захворювання. Застуда розвивається поступово: спочатку виникає чхання, потім – нежить, біль у горлі та кашель. Грип же перші дні після зараження ніяк себе не проявляє, але через пару днів чоловік немов валиться з ніг, хвороба розвивається стрімко і несподівано.
  2. Підвищення температури тіла. При застуді температура не зростає критично: до 38,5 градусів максимально. При грипі вона може вирости до 39-40 градусів, з’являється озноб і рясне потовиділення.
  3. Дискомфорт в тілі. Тільки при грипі тіло ломить: болять суглоби і м’язи. З’являється слабкість і сонливість, тому що організм витрачає багато енергії на боротьбу з вірусом.
  4. Симптоми інтоксикації. При грипі організм подає сигнали, схожі на отруєння. У людини болить і паморочиться голова, погіршується апетит, може виникнути блювота і діарея.
  5. Нежить і кашель. При застуді нежить характеризується рясними виділеннями, які відразу з’являються, а кашель несильний, сухий. При грипі все навпаки: нежить з’являється на другий-третій день після погіршення стану, кашель якщо виникає, то сильний, надсадний, викликає біль в грудях.

Як визначити вірус або застуда

Як точно визначити грип?

Щоб точно дізнатися, грип у вас чи застуда, рекомендується скористатися експрес-тестом. Допоможе вам в цьому Cito Test Грип:

  • він відрізняється точністю в 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливий до штамів типу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип