Вірус грипу

Грип – серйозне захворювання, що вимагає обов’язкового лікарського втручання. Його не можна запускати, як застуду, як і не можна сподіватися, що він пройде сам. Навіть якщо вірус уразив стійкий імунітет, то єдине, що залежить від захисної системи, це те, наскільки довго триватиме інкубаційний період.

Така сезонна інфекція небезпечна в першу чергу для дітей у віці до 5 років, вагітних, літніх і людей з хронічними захворюваннями. Про те, що в місті почалася епідемія, зазвичай можна дізнатися або зі ЗМІ, або спостерігаючи за клінічною картиною в цілому. Узабезпечити себе можна, якщо пам’ятати про особисту гігієну, правильному харчуванні і про зведення до мінімуму спілкування з інфікованими.

Вірус грипу : основні різновиди

З кожним роком дослідники фіксують декілька нових штамів грипу. Виникають вони внаслідок мутацій вірусу, відрізняються тим, що можуть з легкістю вражати людський організм. Деякі різновиди грипу можуть маскуватися під ГРВІ, але при цьому все ж мають специфічні для грипу ознаки.

Найпоширенішим є три типи вірусів.

  1. Тип А. Це найнебезпечніший вид, який у результаті переростає в пандемію або епідемію. Пов’язано це з тим, що вірус вражає не лише людей, але і птахів, тварин. Але при цьому відомі мало випадків, коли людина змогла заразитися від тварини і навпаки. Інфекцію відрізняє висока контагіозність, а також і велика швидкість розмноження. Саме через це і виникають епідемії: за 6 тижнів може захворіти приблизно половина великого міста.
  2. Тип В. Ці віруси переносяться легше, ніж попередні. У більшості своїй вони вражають людей із слабкою імунною системою: дітей, людей з хронічними захворюваннями, літніх. У масштабах конкретної місцевості така хвороба може торкнутися в середньому чверті населення.
  3. Тип С. Такий різновид зустрічається украй рідко, в основному захворюють діти, переноситься легше чим А і В, випадки захворювання одиничні.

Як визначити вірус грипу

Як визначити грип?

Окрім специфічних симптомів, визначити наявність грипу у людини можна і завдяки спеціальним експрес-тестам. Cito Test Грип вам в цьому допоможе:

  • він чутливий до найпопулярніших і небезпечніших груп штамів – А і В;
  • точність визначення досягає максимальних 99,9%;
  • отримати результат можна вже через 10 хвилин.

Але самостійна діагностика – це ще не лікування. Обов’язково звернетеся до доктора за призначенням специфічної терапії.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип