Вірус грипу симптоми

Гріпп- єдина інфекція, що викликає щорічні епідемії і є найпоширенішою інфекцією в усьому світі. Найчастіше грип проявляє себе виключно в холодну пору року, коли імунна система організму істотно ослаблена. Під час кожної спалаху дослідники фіксують нові штами, які по-різному проявляють себе. Щороку в Україні фіксується до 8 млн пацієнтів, хворих на ГРВІ та грип, насправді ж ця цифра набагато вище.

 

Найнебезпечнішим для людини вважається грип А. Пов’язано це з тим, що він має тенденцію переростати в пандемію або епідемію. Він спалахує один раз в два роки, приносить безліч випадків летального результату. Небезпека будь-якого грипу полягає у виникненні ускладнень, з якими потім дуже складно боротися.

Симптоми вірусу грипу

Незважаючи на можливість грипу маскуватися під застуду, у нього є ряд унікальних проявів, які сильно відрізняють його від інших захворювань. Саме явну відмінність – вірус починається раптово. Якщо інші ГРВІ розвивається поступово, то тільки грип здатний повністю збити з ніг людину.

  1. Різке підвищення температури. Одним з найяскравіших ознак грипу є те, що температура тіла всього за пару годин піднімається до 39-40 градусів. Найчастіше супроводжується ознобом. При лихоманці людина не може зігрітися, відчуває тремтіння в тілі, з’являється «гусяча шкіра».
  2. Слабкість в тілі, больові відчуття. Так як організм витрачає багато енергії на боротьбу з вірусом, людина починає відчувати сильну слабкість і сонливість. Ще один прояв – больові відчуття в м’язах і суглобах.
  3. Головний біль, запаморочення. При грипі починає інтенсивно боліти голова: біль локалізується в області чола, скронь, очниць. У рідкісних випадках людина може страждати від галюцинацій і непритомніти – потрібна термінова госпіталізація.
  4. Очі. Очі червоніють, з’являється світлобоязнь.
  5. Нежить, кашель. Нежить і кашель ніколи при грипі не проявляють себе відразу ж – має пройти близько 2-3 днів. При цьому закладеність носа виявляється несильним, а кашель, якщо виникає, то відрізняється інтенсивністю і больовими відчуттями в області грудей.

Вірус грипу симптоми

Як точно визначити грип?

Визначити наявність вірусу грипу в організмі можна завдяки експрес-тестів. Основною перевагою такого тесту є швидкість отримання результатів, вже через 10 хвилин можна знати грип чи ні в нашому організмі. Завдяки такій швидкості можна зменшити кількість ускладнень, що виникають у пацієнтів, особливо це стосується пацієнтів з групи ризику: діти до 5 років, вагітні, пацієнти з хронічними захворюваннями, пацієнти зі слабкою імунною системою. Cito Test Грип дозволить вам самостійно провести діагностику в комфортних умовах. Тест має ряд таких характеристик:

  • простий у використанні;
  • його точність досягає 99,9%;
  • чутливий до штамів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип