Тестування на грип

Грип виникає в основному в холодну пору року. Особливо небезпечні штами можуть набувати характеру пандемії або епідемії, що часто буває з вірусом грипу типу А. Для того, щоб не пропустити початок хвороби, треба ретельно прислухатися до свого організму.

Грип високо заразне захворювання, і він надзвичайно небезпечний для нас. Особливо це стосується групи ризику : дітей до 5 років, вагітних, людей з хронічними захворюваннями і літніми. Небезпека інфекції полягає в тому, що іноді він може викликати серйозні ускладнення, боротися з якими надзвичайно важко. В деяких випадках можливий і летальний кінець.

Тестування на грип

Як не пропустити початок хвороби?

Грип, незважаючи на загальну помилку, досить небезпечний не лише для імунної системи, але і для людини в цілому. Лікарі настійно рекомендують не займатися самолікуванням і при ознаках хвороби відразу ж звертатися за професійною допомогою.

Симптоматика грипу специфічна, розпізнати його можна досить швидко.

  1. Стан людини погіршується швидко. “Валитися з ніг” – це винятково про грип, жодна застуда так себе не проявляє. Самопочуття різко стає поганим, навіть якщо людина перед цим цілий день почувала себе добре.
  2. Сильне підвищення температури, озноб, потовиділення. Всього за 3-4 години температура підвищується до 39-40 градусів. Збивати її медикаментами не рекомендується, оскільки це природна боротьба організму з інфекцією. Самостійно йти в поліклініку з такою температурою не варто, краще викликати “швидку”.
  3. Сильна слабкість в тілі, біль в м’язах. В усьому тілі відчувається сильний дискомфорт: ломить м’язи і суглоби, поворушитися людині важко. Слабкість пояснюється тим, що організм витрачає багато енергії для боротьби із захворюванням.
  4. Різь в очах. Коли людина захворює грипом, це видно по його очах. Вони червоніють, стають чутливими до яскравого світла.
  5. Нежить. Не можна сказати, що нежить під час грипу виявляється занадто вже істотною. Виділення з носа з’являються тільки на другу добу після прояву симптомів в цілому.

Тестування на грип

Якщо ви виявили у себе або близької людини такі симптоми, то це явний сигнал того, що в організмі може розвиватися інфекція. Cito Test Грип допоможе вичислити захворювання.

  1. Точність експрес-тесту досягає 99,9%.
  2. Результат доступний вже через 10 хвилин після використання.
  3. Чутливий до штамів грипу груп А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип