Тест на грип купити

Грип щороку мутує, саме тому у людини не виробляється імунітет до цього захворювання. На сьогодні відомо близько 2200 різновидів хвороби, їх кількість щороку зростає. Для того, щоб убезпечити себе лікарі рекомендують щорічно проходити вакцинацію, щоб знизити ризик захворювання до мінімуму.

Якщо захворювання все ж не оминуло вас стороною, то лякатися не варто. Якщо слідувати чітко всім рекомендаціям лікаря і не жертвувати собою, то ускладнення не виникнуть. Саме вони і є найнеприємнішої стороною грипу: їх дуже важко лікувати, а в деяких випадках вони можуть стати причиною летального результату.

Тест на грип купити

Які ознаки грипу?

Грип розпізнати досить просто, так як симптоматика унікальна і специфічна. Але зверніть увагу, що затягувати з лікуванням не можна: як тільки хвороба дала про себе знати, потрібно звернутися до лікаря за компетентної допомогою. Недбале ставлення може коштувати вам не тільки погіршенням імунітету в загальному, але і життя.

  1. Різке погіршення стану. Грип застає зненацька: самопочуття людини погіршується раптово і досить стрімко. Навіть якщо вранці у людини все було добре, то вже до вечора все стає дуже погано. При цьому пацієнт може точно назвати час, коли йому стало гірше.
  2. Підвищення температури тіла. Зверніть увагу, що тільки віруси грипу можуть викликати підвищення температури тіла до 39-40 градусів. Застуда таким показником не характеризується. Висока температура тримається до трьох днів: це показує, що організм бореться з хворобою.
  3. Головний біль, запаморочення. У людей, які захворіли на грип, спостерігаються сильні головні болі в області чола і скронь, в деяких випадках здається, що вогнище десь за очницями.
  4. Почервоніння очей. Тільки грип супроводжується почервонінням очей і високою чутливістю до яскравого світла.
  5. Сильний кашель і легкий нежить. Вже на другий день з’являється надсадний кашель і біль у грудях, а також і легка закладеність носа.

При наявності таких симптомів слід провести ретельну діагностику.

Як визначити грип?

Для того, щоб точно визначити, чи немає в вашому організмі вірусу грипу, варто купити спеціальний тест. Cito Test Грип допоможе вам безпомилково з’ясувати становище:

  • його точність досягає 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин після проведення тестування;
  • чутливий до штамів грипу типу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип