Симптоми грипу у дорослих

Грип – захворювання за своїм характером сезонне. Атакує воно тоді, коли імунна система людини ослаблена через брак свіжих фруктів і овочів. Як правило, більшість епідемій проходить в кінці зими – початку весни. Цю хворобу ні в якому разі не можна запускати, так як недбале ставлення може коштувати життя.

Як тільки виявлені симптоми грипу у дорослих, обов’язково потрібно звернутися до лікаря. Тільки компетентна допомога і правильні медикаменти дозволять не тільки встати на ноги, але і уникнути серйозних ускладнень. Особливо страшний грип для групи ризику: дітей віком до 5 років, вагітних, літніх і людей з хронічними захворюваннями.

Симптоми грипу у дорослих

Як проявляється грип у дорослих?

Грип відрізняється унікальною симптоматикою, через що переплутати його з тієї ж застудою неможливо. Перебіг грипу у дорослих відрізняється в залежності від стану імунної системи: у деяких він буде проявлятися швидше, а якщо імунітет сильний, то повільніше. Перші ознаки грипу зазвичай з’являються через 3 дні після того, як вірус з’явився в організмі.

  1. Різке погіршення самопочуття. Навіть якщо вранці людина відчувала себе чудово, то вже до середини дня воно може істотно погіршитися. Особливістю грипу є те, що людина з точністю може сказати, коли саме йому стало погано. Застуда розвивається поступово.
  2. Істотне підвищення температури. Всього за кілька годин температура тіла сильно зростає – до 39-40 градусів. Лікарі не рекомендують збивати її самостійно, так як це природна реакція організму на вірус всередині.
  3. Головний біль. Грип проявляє себе обов’язково через головний біль і запаморочення. Біль локалізується в основному в області чола, скронь.
  4. Нежить і кашель. Як правило, нежить і кашель виникають не відразу, а через 2 дні після загального погіршення стану людини. Кашель надсадний, викликає больові відчуття в грудях.
  5. Слабкість і ломота в тілі. Грип можна розпізнати безпомилково за загальним дискомфорту у всьому тілі. Виникає ломота і біль в м’язах, хворий відчуває себе розбитим.

Як розпізнати грип вчасно?

Своєчасна реакція на симптоми і комплексне лікування дозволяє уникнути ускладнень і зберегти свою імунну систему в нормальному стані. Допоможе вам в цьому експрес-тест Cito Test Грип:

  • його точність досягає 99,9%;
  • результат доступний вже через 10 хвилин після проведення;
  • чутливий до всіх відомих штамів групи А і будь-яким типам групи В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип