Симптоми грипу у дитини

Грип – захворювання дуже небезпечне, особливо для дітей. Пов’язано це з тим, що кожна дитина у віці до 5 років входить в групу ризику: саме у них дуже часто виникають ускладнення після грипу. Захворювання зачіпають центральну нервову систему, дихальні шляхи, м’язи, легені, нирки та ряд інших органів.

Ускладнення не виникають на рівному місці. Стан дитини може стрімко погіршитися після перенесеного грипу, якщо лікування проходило неправильно. Саме тому педіатри закликають ні в якому разі не займатися самолікуванням: саме неправильно підібрані медикаменти ведуть до виникнення ряду ускладнень, які важко піддаються потім лікуванню.

Симптоми грипу у дитини

Як розпізнати грип у дитини?

Багато батьків помилково вважають, що симптоми грипу у дитини такі ж, як і у звичайної застуди. Але це не так: симптоматика грипу суттєво відрізняється. Щоб убезпечити вашу дитину, обов’язково потрібно мінімізувати його контакти з хворими дітьми. Якщо в садку зросла кількість захворювань, то краще залишити чадо вдома.

Розпізнати грип у дитини можна по ряду ознак.

  1. Стан здоров’я дитини істотно погіршується. Грип може не проявитися відразу: ще кілька днів після появи вірусу в організмі дитина відчуває себе добре. Потім самопочуття починає різко погіршуватися, навіть якщо вранці він був життєрадісним, то вже до кінця дня йому стає несподівано погано.
  2. Підвищення температури тіла. Температура тіла може досить різко підвищуватися до 39-40 градусів. Знижувати її самостійно не рекомендується, краще відразу викликати лікаря.
  3. Дискомфорт в тілі. Під час захворювання на грип дитина може скаржитися на біль в тілі: ломлять суглоби і дуже болять м’язи. Через високу температуру виникає також і озноб.
  4. Симптоми інтоксикації. Вірус викликає нудоту, сильний головний біль, діарею і зниження апетиту. На тлі високої інтоксикації можуть з’явиться галюцинації.
  5. Нежить і кашель. Ці симптоми зазвичай з’являються на другий або третій день після погіршення самопочуття. Нежить невеликий, а кашель відрізняється тенденцією до нападів, викликає біль в грудях.

Як точно визначити грип у дитини?

Щоб точно дізнатися, чи є у дитини грип, можна самостійно провести спеціальний експрес-тест. Cito Test Грип дозволить визначити недугу:

• його точність досягає 99,9%;
• результат готовий вже через 10 хвилин;
• чутливий до штамів група А і В.

Своєчасна діагностика важлива не тільки для того щоб призначити правильне лікування, а й запобігти виникненню небезпечних ускладнень, які вимагають знову таки додаткових аналізів і грошей на лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип