Симптоми грипу у людини

Грип – досить небезпечне для життя захворювання, яке ні в якому разі не рекомендується запускати. Лікування потрібно починати відразу ж, як тільки ви виявите перші ознаки грипу. Звертаємо вашу увагу на те, що вірус ніколи не проявляє себе відразу ж: він проходить інкубаційний термін, після якого і з’являються все симптоми.

Тривалість інкубаційного періоду багато в чому залежить від стану імунної системи. Якщо вона ослаблена, то вірус швидко вражає організм. Але при цьому людина може заражати людей навіть тоді, коли він сам ще не почувається недобре. Небезпечним грип є в першу чергу для дітей у віці до 5 років, вагітних, літніх і людей з хронічними захворюваннями.

Симптоми грипу у людини

Як проявляється грип?

Основною характеристикою грипу є те, що стан людини погіршується різко. Вранці ще може бути все добре, а потім до кінця дня самопочуття різко погіршується. Зверніть увагу на те, що застуда проявляє себе поступово: симптоми грипу наростають. Тільки при грипі людина може точно назвати час, коли йому стало погано.

  1. Температура тіла різко підвищується. Основною характеристикою грипу є і те, що температура тіла різко зростає аж до 39-40 градусів. Застуда себе так не проявляє: температура при ній може підніматися максимум до 38,5.
  2. Слабкість. Коли людина стає носієм вірусу грипу, він відчуває слабкість у всьому тілі. Пов’язано це з тим, що організм витрачає багато енергії на те, щоб подолати хворобу.
  3. Ломота в тілі. Тільки при грипі тіло ломить, болять м’язи і суглоби, пацієнт відчуває дискомфорт при спробах поворухнутися.
  4. Сильний головний біль. Хворі на грип відзначали, що при захворюванні відчувається сильний біль в районі лоба і скронь, локалізуватися вона може і за очницями, нерідко відчувається і запаморочення. У рідкісних випадках людина може втрачати свідомість або марити – в цих випадках потрібно терміново викликати «швидку».
  5. Сильний кашель, невеликий нежить. Кашель з’являється на другий-третій день після того, як людина відчула себе погано. Він надсадний, важкий, викликає больові відчуття в районі грудини. Нежить проявляється приблизно в цей же час, але сильну закладеність він не викликає.

Необхідність своєчасної діагностики

Щоб не пропустити початок хвороби і почати комплексне лікування, хвороба потрібно вчасно діагностувати. Допоможе в цьому експрес-тест на грип Cito Test Influenza:

  • він має точністю в 99,9%
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливий до грипу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип