Симптоми грипу А

Грип А в медичній практиці вважається найнебезпечнішим і заразним. Пов’язано це з високою сприйнятливістю людини до цього захворювання, а також здатністю грипу переростати в епідемію і пандемію. Вражає захворювання як організм людини, так і птахів або тварин.

Згідно з дослідженнями, грип типу А бушує кожні два роки. Він постійно мутує, тому постійно з’являються нові штами, до яких імунітет у людини не виробляється. Спалахи грипу припадають на холодну пору року: кінець зими і початок весни. Саме в цей час імунна система ослаблена.

Симптоми грипу А

Симптоми грипу А

Грип А відомий в лікарській практиці ще з 1933 року. За цей час виникло безліч нових штамів, особливо небезпечні з них несли під час спалахів тисячі людських життів. Сьогодні зафіксовано близько 2200 нових штамів, від яких в різних регіонах за даними ВООЗ в період сезонних епідемій щорічно вмирають від 250 тис. До 500 тис. Чоловік.

До симптомів грипу А відноситься ряд проявів.

  1. Істотне підвищення температури. Загальна риса для будь-якого грипу – різке і швидке підвищення температури тіла аж до 39-40 градусів.
  2. Раптове погіршення стану. Якщо людина добре відчував себе вранці, то вже до кінця дня його самопочуття може істотно погіршитися. При цьому людина може точно зафіксувати час, коли йому стало погано.
  3. Симптоми інтоксикації. Тільки грип проявляє себе, як отруєння. У хворого може виникнути нудота, діарея, слабкість. Пов’язано це з тим, що в організмі з’являється вірус, який веде там свою життєдіяльність.
  4. Біль у м’язах і суглобах. Під час грипу людина відчуває слабкість у всьому тілі, м’язи і суглоби починає ломити.
  5. Головний біль, запаморочення. Сильна по інтенсивності головний біль локалізується в області чола, скронях або в районі очниць. В особливо важких випадках можуть спостерігатися галюцинації або втрата свідомості. При таких небезпечних проявах потрібно обов’язково викликати «швидку».

Як визначити грип А?

Незважаючи на специфічну симптоматику, потрібно все ж пройти експрес-тест для того, щоб підтвердити або спростувати діагноз. При виявленні перерахованих вище симптомів варто провести експрес-тест, який продається в аптеках. Cito Test Грип – відмінний варіант для вас:

  • його точність досягає рекордних 99,9%;
  • дуже простий у використанні;
  • результат доступний вже через 10 хвилин після використання;
  • чутливий до штамів грипу груп А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип