Ознаки вірусу грипу

Грип – дуже серйозне захворювання, яке багато людей схильні недооцінювати. Звертаємо вашу увагу на те, що така хвороба – це аж ніяк не невинна застуда. Більш того, грип має зовсім мало спільного з ГРВІ, яке практично не завдає серйозних ударів по імунній системі.

Грип – це в більшості випадків небезпечний вірус, який підлягає серйозному медикаментозному лікуванню. Небезпека його полягає в можливості виникнення ускладнень після грипу. Зачіпають вони серцевий м’яз, дихальну систему, головний мозок. В окремих випадках при несвоєчасній постановці діагнозу і виникненні важких ускладнень хвороба призводить до летального результату.

Ознаки вірусу грипу

Грип має багато в чому унікальною симптоматикою, яка суттєво відрізняє його від ГРВІ або ГРЗ. В першу чергу відрізняється характер перебігу хвороби: при грипі людині стає погано різко, всього протягом декількох годин його стан істотно погіршується. ВІН може точно назвати час, коли самопочуття стало гірше.

  1. Піднімається температура. Якщо за 3-4 години у людини піднялася температура до показників в 39-40 градусів, це явна ознака грип. У таких випадках рекомендується викликати «швидку»: самостійно справлятися з такою температурою не рекомендується.
  2. Різь в очах. Тільки при грипі хворий відчуває біль в очах, підвищується чутливість до занадто яскравого світла. Очі червоніють.
  3. Ломота в тілі і слабкість. Коли людина захворює на грип, він відчуває біль в м’язах і ломоту в суглобах, вевсь дискомфорт поширюється по всьому тілу. Слабкість пояснюється тим, що організм витрачає багато енергії на те, щоб подолати інфекцію.
  4. Озноб і судоми, підвищене потовиділення. Висока температура викликає озноб, який в свою чергу в деяких випадках веде ще й до судом. У рідкісних випадках можуть виникати галюцинації.
  5. Нежить. Якщо при ГРВІ нежить вважається основним симптомом, то про грип цього сказати не можна. Закладеність носа може виникнути тільки на другий або третій день захворювання, сильним нежить назвати не можна. Може також виникнути набряк слизової, через токсичного впливу вірусних частинок і продуктів їх життєдіяльності на поверхню слизових оболонок дихальних шляхів.

Своєчасна діагностика грипу

Для того, щоб не пропустити початок серйозного захворювання, необхідно вчасно проводити діагностику вірусу грипу. Cito Test Грип вам в цьому допоможе:

  • експрес-тест забезпечує 99,9% точності у визначенні хвороби;
  • дуже простий у використанні
  • результати доступні вже через 10 хвилин;
  • чутливий до штамів грипу типу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип