Перші симптоми грипу

Грип багато незаслужено недооцінюють і вважають, що він не більш небезпечний, ніж звичайна простуда. Це оману тисячам людей щорічно коштує життя: ні в якому разі не запускайте ситуацію. Інфекція здатна викликати сильні ускладнення з боку кровоносної системи, дихальної системи, а також і головного мозку.

Найнебезпечнішим захворювання виявляється для дітей у віці до 5 років, літніх, вагітних і тих, у кого є хронічні хвороби. Цій групі ризику (як і всім іншим) варто постійно стежити за своєю імунною системою, вживати продукти з високим вмістом вітаміну С, регулярно провітрювати приміщення, мити руки і вживати термічно оброблену їжу.

Перші симптоми грипу

Перші симптоми грипу: які вони?

Грип не рекомендується запускати: для того, щоб захворювання не переросло в занадто серйозні масштаби, необхідно вчасно починати лікування. При цьому самолікування виключено: правильний комплекс медикаментів може призначити тільки професійний лікар. Зверніть увагу на те, що грип не лікується антибіотиками.

Розпізнати захворювання можна за кількома ознаками, симптоми грипу.

  1. Різке підвищення температури. Найперша ознака, що супроводжує грип, це різке підвищення температури тіла. Всього за три-чотири години показник може вирости до 39-40 градусів. При ГРВІ температура максимально зростає до 38,5 градусів. Найкраще відразу викликати «швидку», так як самостійно з нею краще не боротися.
  2. Слабкість і ломота в тілі, різке погіршення самопочуття. Грип завжди починається несподівано, самопочуття погіршується досить різко. Навіть якщо людина себе почував прекрасно вранці, то вже до вечора він насилу зможе встати. Слабкість означає, що організм витратив багато сил на боротьбу з інфекцією.
  3. Дискомфорт в очах. Очі стають дуже чутливими до яскравого світла, вони червоніють, що дуже рідко буває при ГРВІ.
  4. Нежить. Дуже рідко на початку захворювання з’являється нежить. Зазвичай невеликі виділення можуть виникнути тільки на другий день після початку захворювання.

Необхідність своєчасної діагностики

Cito Test Грип дозволить швидко виявити, чи немає у вас грипу.

  1. Точність експрес-тесту досягає 99,9%.
  2. Результат готовий вже через 10 хвилин.
  3. Чутливий до грипу типу А і В.

Але зверніть увагу, що після діагностики обов’язково потрібно звернутися до лікаря за призначенням індивідуального лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип