Перші ознаки грипу

Грип в більшості випадків є сезонним захворюванням. Про виникнення епідемії або пандемії зазвичай можна дізнатися зі ЗМІ або просто уважно спостерігаючи за станом в суспільстві. Як тільки стає очевидним, що інфекція вже поруч, потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб не заразитися.

Лікарі наполягають на тому, що діагностику вірусу грипу найкраще провести відразу ж після виявлення перших ознак грипу, так як ігнорування хвороби може обернутися виникненням серйозних ускладнень. Вони в свою чергу іноді не просто важко виліковуються, але і ведуть до летального результату.

Перші ознаки грипу

Перші ознаки грипу: які вони?

У деяких випадках буває так, що з самого початку ознаки грипу більше нагадують ГРВІ. Але все ж є одна риса, яка дозволяє безпомилково визначити захворювання – різке погіршення самопочуття.

Інкубаційний період грипу може відрізнятися. Так, в ряді випадків він може тривати всього кілька годин. Але у більшості пацієнтів інкубаційний період триває 1-3 дні. Після цього всі ознаки проявляються дуже явно. До перших ознак грипу можна віднести кілька факторів.

  1. Після закінчення інкубаційного періоду хвороба проявляється протягом години. Пропустити це стан неможливо: людина відчуває різке погіршення самопочуття, він буквально валиться з ніг.
  2. Підвищення температури. Підвищується вона різко і швидко: вже через пару годин досягає позначки в 39-40 градусів. Тримається в середньому три дні. Збивати її лікарі не рекомендують, так як це природна реакція організму на інфекцію.
  3. Ломота у всьому тілі. Всі хворі одним з ознак виділяють сильний дискомфорт в м’язах і суглобах. Супроводжується це ще і загальною слабкістю, втомою.
  4. Гостра головний біль. Поширюється вона в області чола, скронь, надбрівних дуг. З’являється чутливість до яскравого світла або гучних звуків.
  5. Червоніють очі.

Як лікувати грип?

Лікувати грип самостійно не рекомендується. Тільки фахівець може призначити широкий спектр препаратів:

  • етіотропних засобів,
  • імуномодуляторів,
  • симптоматичних засобів.

При цьому дозволено самостійно провести діагностику за допомогою Cito Test Грип. Він дозволить з точністю до 99,9% всього за десять хвилин визначити наявність інфекції, а також полегшить лікарям задачу. Після точного визначення діагнозу можна починати комплексне лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип