Ускладнення після грипу

Грип надзвичайно небезпечний для здоров’я людини. Пов’язано це не тільки з високим відсотком летальних випадків, але і виникненням важких ускладнень. Причина їх появи криється в першу чергу в недбалому ставленні до захворювання: багато людей сподіваються, що вірус в результаті відступить сам по собі.

Грип завжди вимагає специфічного лікування з залученням широкого спектру різних за своєю дією медикаментів. Якщо застуду можна вилікувати традиційними методами, то така серйозна хвороба завжди вимагає втручання лікарів. Бережіть своє життя і ні в якому разі не збільшуйте процес розвитку вірусу.

Ускладнення після грипу

Які виникають ускладнення після грипу?

Ускладнення після грипу не виникають на рівному місці. Якщо пам’ятати про всі рекомендації лікарів, то і хвороба пройде з мінімальним впливом на організм людини. Для того, щоб позбавити себе від небезпечних хвороб після грипу, необхідно пам’ятати про декілька важливих правилах.

  1. Постільний режим. Ця умова обов’язково: людина з вірусом не просто заражає оточуючих, але ще і посилює своє становище.
  2. Відмова від народних методів. Ці способи ніколи не впораються з серйозним захворюванням, необхідно приймати медикаменти, прописані лікарем.
  3. Заборона на шкідливі звички. Навіть якщо ви не можете повністю побороти тягу до них, то хоча б в період хвороби потрібно повністю відмовитися від куріння і алкоголю.

Ускладнення також загрожує людям з хронічними захворюваннями і тим, хто не пройшов своєчасну вакцинацію. У ряді випадків лікарі фіксують летальні випадки, тому завжди прислухайтеся до свого організму.

Ускладнення після грипу можуть виникати в різних системах організму або в органах. Серед них:

  • легені: абсцес, пневмонія, емпієма плеври;
  • серцево-судинна система: перикардит, міокардит;
  • органи ЛОР-комплексу: синусит, риніт, отит, трахеїт;
  • нервова система: енцефаліт, менінгіт, полірадикулоневрити, неврит, менінгоенцефаліт, невралгії;
  • м’язи: токсико-алергічний шок, міозити, Синдром Рейє і інші.

Уважно стежте за своїм здоров’ям

Якщо ваше самопочуття погіршується, з’явилися симптоми грипу, тоді необхідно провести діагностику. Допоможе в цьому експрес-тест Cito Test Грип. Він відрізняться точністю до 99,9%, чутливістю до штамів групи А і В. Результат готовий вже через 10 хвилин після застосування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип