Ускладнення грипу

Грип дуже багато хто не сприймає досить серйозно, в той час як він може викликати істотну шкоду для організму. Його небезпека в першу чергу полягає у виникненні ускладнень, які потім вкрай складно вилікувати. У деяких випадках можливий навіть летальний результат.

Найбільшу загрозу грип представляє для групи ризику: вагітних, дітей до 5 років, літніх і людей з хронічними захворюваннями. Для того, щоб убезпечити себе, бажано пройти планову вакцинацію. Крім цього, потрібно регулярно вживати продукти з високим вмістом вітаміну С, ретельно мити руки, мінімально спілкуватися з хворими.

Ускладнення грипу

Які ускладнення може викликати грип?

Основна біда полягає в тому, які ускладнення може викликати запущений грип. Для того, щоб не ризикувати своїм здоров’ям, виліковувати грип потрібно обов’язково під ретельним контролем з боку лікаря. Як тільки ви виявили у себе основні симптоми грипу, варто відразу ж звернутися до професіонала для призначення індивідуального курсу лікування.

Запускати хворобу або сподіватися, що вона пройде сама по собі, не рекомендується. Для того, щоб повернути собі нормальний стан, обов’язково потрібно використовувати медикаменти і ні в якому разі не займати самолікуванням.

Грип здатний викликати вкрай небезпечні для життя і здоров’я ускладнення.

  1. З боку легень: пневмонію, емпіему плеври, абсцес легені. Всі перераховані хвороби лікуються вкрай важко.
  2. Серцево-судинна система: міокардит, перикардити.
  3. Система ЛОР-органів: трахеїт, отит, синусит, риніт.
  4. Нервова система: менінгіт, енцефаліт, менінгоенцефаліт, неврит, невралгія, полирадикулоневрит.
  5. З боку м’язів: міозити, Синдром Рейє, гломерулонефрит, токсико-алергічний шок
  6. Попередити всі перераховані вище хвороби набагато простіше, ніж вилікувати. Тому максимально серйозно ставитеся до грипу і не пускайте інфекцію на самоплив.

Своєчасна діагностика допоможе вилікуватися швидше

Для того, щоб дізнатися, чи є у вас або ваших близьких вірус грипу, можна провести спеціальний експрес-тест. Cito Test Грип – новітній варіант, який дозволить не пропустити захворювання:

  • точність досягає до 99,9;
  • результати готові вже через 10 хвилин після використання;
  • чутливий тест до штамів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип