ГРЗ або грип

Небезпека грипу в більшості випадків недооцінюють. Але в той же час ця хвороба при певних умовах може нести сотні тисяч життів в рік. Незважаючи на те, що медицина сьогодні розвинена досить високо, вловити все мутації грипу не вдається. Щороку з’являються нові штами, ось чому не може виробитися стійкий імунітет до вірусу грип.

Грип небезпечний ускладненнями, якщо вчасно його не діагностована і не лікувати. Ускладнення після грипу можуть бути смертельно небезпечними. Гострі респіраторні інфекції (ГРІ) – це узагальнене поняття, яке включає в себе інфекційні захворювання органів дихальної системи, в тому числі грип та інші ГРВІ. Саме тому не рекомендується займатися самолікуванням і в першу чергу відправлятися до лікаря.

ГРЗ або грип

ГРЗ і грип: що їх відрізняє

З самого початку доктору необхідно визначити природу виникнення ГРЗ. Викликати його може як певна бактерія, так і вірус. Для того, щоб точно визначити, що стало збудником хвороби, лікар направляє пацієнта на комплекс аналізів. Лише після цього можна призначати індивідуальне лікування.

Звертаємо вашу увагу, що грип не викликають бактерії, його викликають віруси і грип не лікується антибіотиками. Грип лікується специфічними противірусними препаратами, які може порекомендувати тільки лікар. У цьому полягає базове відмінність між двома захворюваннями.

Є і відрізняються чинники, пов’язані з симптоматикою.

  1. Температура тіла. При ГРЗ, як і при ГРВІ, температура тіла підвищується несуттєво. Максимум – 38,5 градусів. Якщо людина захворіла на грип, то його самопочуття різко погіршується, а температура протягом кількох годин досягає 39-40 градусів.
  2. Головні болі. При грипі болить лобова частина або віскі: біль дуже сильна.
  3. Почервоніння очей. Одним з явних ознак грипу є почервоніння і різь в очах. При ГРЗ таких ознак зазвичай не буває.
  4. Нежить. При грипі ніс закладає зовсім небагато тільки на другу добу після розвитку захворювання. Нежить не приносить дискомфорту. При інших ГРЗ ніс закладений практично завжди: це основна ознака виникнення хвороби.
  5. Слабкість і ломота в тілі. Коли у людини грип, він відчуває себе дуже розбитим без явних причин.

Варіанти самостійної діагностики

Cito Test Грип дозволить безпомилково визначити, грип у вас чи ГРЗ.

  1. Тест має 99,9% точності.
  2. Результати доступні вже через 10 хвилин після застосування.
  3. Експрес-тест чутливий до вірусів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип