ГРВІ чи грип

ГРВІ та грип – найбільш часті захворювання, що виникають в основному холодну пору року. Саме в цей період організм людини виявляється схильним різним видам інфекцій. Багато часто плутають практично нешкідливий для імунної системи ГРВІ та небезпечний для життя грип. Відрізняти ці захворювання потрібно вміти обов’язково.

Основна небезпека полягає у виникненні ускладнень після грипу. Вони зачіпають серцевий м’яз, головний мозок, дихальну систему. Вилікувати їх досить складно або практично неможливо. У деяких випадках при несвоєчасній діагностиці і самолікуванні все може закінчитися найстрашнішим чином.

ГРВІ чи грип

ГРВІ та грип: основні відмінності

Найперше істотна відмінність ГРВІ від вірусу грипу криється в тому, що перше захворювання розвивається поступово, а друге – проявляє себе дуже різко і несподівано. Людина з грипом може досить точно знати час, коли йому стало погано.

  1. Температура тіла. При ГРВІ температура тіла піднімається несуттєво, максимально до 38,5 градусів, не вище. Якщо ж вона швидко виростає до 39-40 градусів, а хворий відчуває сильний озноб і лихоманку, то це явна ознака грипу. Температура в такому випадку буде триматися близько 3-4 днів.
  2. Інтоксикація. При ГРВІ інтоксикаційні симптоми менш виражені, але теж є. Слабкість, млявість, рясне потовиділення, біль і різь в очах, чутливість до занадто яскравого освітлення, запаморочення, біль у скронях і в лобовій частині, сонливість – це все ознаки розвивається грипу.
  3. Нежить. Рясні виділення з носа найчастіше бувають тільки при ГРВІ. Грип же в більшості випадків проходить без нежиті, іноді навпаки слизова оболонка може пересихати. Виділення з носа можуть з’являтися тільки через 2-3 дні після появи перших симптомів.
  4. Кашель. При грипі кашель може з’явитися, а може і ні, якщо з’являється він викликає істотний дискомфорт і сильні болі в області грудини, проявляється на 3 добу після появи перших симптомів грипу
  5. Почервоніння очей. При застуді очі практично ніколи не червоніють. Це теж явна ознака що розвивається грипу.

Точна діагностика грипу

Визначити, грип у людини або це інші ГРВІ, можна самостійно завдяки Cito Test Грип, який можна придбати в аптеці і провести діагностику самостійно в домашніх умовах:

  • Він забезпечує дуже точні результати – до 99,9%.
  • Отримати інформацію можна швидко – вже через 10 хвилин в домашніх умовах.
  • Чутливий до вірусів типу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип