Визначити грип

Грип в більшості випадків виникає в холодну пору року: саме в цей період імунна система людини ослаблена. Пов’язано це з браком свіжих фруктів і овочів: гострий авітаміноз в кінці зими і початку весни дає про себе знати. Щоб не допустити розвитку вірусу, необхідно вживати продукти з вітаміном С, мити руки з милом після вулиці, загартовуватися і звести до мінімуму спілкування з хворими.

Найнебезпечнішим для людини виявляється грип А. Саме він здатний переростати в епідемію і пандемію, приводити до летального результату і викликати серйозні ускладнення після грипу. Берегти себе обов’язково потрібно групі ризику: дітям до 5 років, вагітним, літнім і людям з хронічними захворюваннями.

Визначити грип

Як себе проявляє грип?

Деякі штами можуть маскуватися під звичайну застуду, але при цьому у грипу все ж є свої особливі симптоми. Розпізнати їх можна з того моменту, як у людини почав погіршуватися стан здоров’я. Грип не проявляється відразу ж після поразки організму: має пройти час, яке залежить від стану імунної системи. Чим більше ослаблена імунна система, тим швидше виявляться симптоми грипу:

  1. Стан погіршується різко. Грип буквально валить людину з ніг, людині швидко стає гірше. При цьому при інших ГРВІ симптоми наростають поступово.
  2. Температура стрімко підвищується. Тільки при грипі за кілька годин температура тіла зростає до 39-40 градусів. Збивати її самостійно не рекомендується, так як це реакція організму на вірус. Вирішити це питання допоможе лікар.
  3. Дискомфорт в тілі. Одним з явних ознак грипу є відчуття дискомфорту у всьому тілі. Ломить суглоби, болять м’язи, з’являються судоми і озноб. Це пов’язано з високим рівнем інтоксикації при зараженні вірусом грипу.
  4. Сильний головний біль, запаморочення. Грип завжди приносить також і сильний біль в районі лоба і скронь. У рідкісних випадках людина може втратити свідомість і марити, тоді обов’язково потрібно звернутися за допомогою до лікаря.
  5. Почервоніння очей. Часто саме при грипі очі починають червоніти, сльозоточивість очей.
  6. Нежить, кашель. Ці симптоми виникають на другий день після загального погіршення стану. Нежить несильний, але кашель якщо з’являється, то відрізняється нападами і дискомфортом у грудях.

Як точно діагностувати грип?

Щоб почати комплексне і правильне лікування, з самого початку потрібно встановити, грип чи це. Сьогодні для цих цілей можна використовувати спеціальні експрес-тести Cito Test Грип, який можна купити в аптеках:

  • експрес-тест відрізняється точністю в 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливий до штамів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип