Початок грипу : симптоми

Грипп – серйозне сезонне захворювання, яке вражає як дітей, так і дорослих. Щоб узабезпечити себе, необхідно постійно зміцнювати свою імунну систему: приймати вітаміни, часто бувати на свіжому повітрі, відмовитися від шкідливих звичок, регулярно робити вологе прибирання.

Якщо в місті бушує епідемія, необхідно звести до мінімуму контакти з хворими і намагатися уникати відвідування багатолюдних місць. Недооцінювати вірус небезпечно для життя: при неправильному лікуванні можуть виникнути серйозні ускладнення після грипу. Захворювання зачіпають центральну нервову систему, дихальні шляхи, кровоносну систему, бруньки і інші органи.

Початок грипу : симптоми

Як розпізнати грип?

Зверніть увагу на те, що грип ніколи не проявляє себе відразу. Повинно пройти декілька діб після зараження, щоб усі симптоми виявилися явними. Грип починається несподівано: стан людини погіршується різко. Людина може почувати себе добре уранці, а до кінця дня захворіти у буквальному розумінні.

  1. Різке підвищення температури тіла. Всього за пару годин після загального погіршення самопочуття істотно підвищується температура тіла. Вона зростає аж до 39-40 градусів, чого ніколи не буває при застуді.
  2. Головний біль, запаморочення. Сильний головний біль, що локалізується в області лоба і скронь, – одна з перших ознак грипу. Запаморочення в деяких випадках може привести до втрати свідомості.
  3. Почервоніння очей. Ще одна з перших ознак грипу – почервоніння очей. Вони стають занадто чутливими до яскравого світла.
  4. Дискомфорт в тілі. Грип проявляється і через больові відчуття в тілі. Ломить суглоби, болять м’язи, з’являються судоми. Людина почуває себе слабкою і розбитою, оскільки організм веде боротьбу з вірусом і витрачає багато енергії.
  5. Симптоми інтоксикації. Одні з перших проявів грипу пов’язані і з проявом ознак інтоксикації. У людини погіршується апетит, з’являється блювота і діарея. Пов’язано це з процесами життєдіяльності вірусу.

Як розпізнати грип: симптоми і діагностика

Щоб безпомилково визначити грип, необхідно скористатися спеціальним тестом. Провести діагностові тепер можна самостійно завдяки спеціальному експрес-тесту Cito Test Грип:

  • він відрізняється вражаючою точністю – 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин після використання;
  • висока чутливість до штамів грипу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип