Які симптоми у грипу

Грип – небезпечне захворювання, яке може вражати не тільки організм людини, але і тварин або птахів. Особливо небезпечними є штами групи А: за своїми масштабами вони можуть в результаті переростати в епідемію або навіть пандемію. Для того, щоб убезпечити себе і своїх близьких, необхідно проводити профілактику.

Якщо в місті зафіксовано епідемію, намагайтеся не спілкуватися з носіями захворювання, а в громадське місце приходите тільки в спеціальній пов’язці. Вживайте велику кількість продуктів з високим вмістом вітаміну С, проводьте вологе прибирання, провітрюйте приміщення, завжди мийте руки.

Які симптоми у грипу

Як розпізнати грип?

Незважаючи на те, що щорічно фіксуються нові штами грипу типу А і В, розпізнати їх і відрізнити від звичайної застуди можна за низкою ознак. Симптоматика грипу досить специфічна, відрізняється від багатьох захворювань.

  1. Самопочуття людини погіршується несподівано. Часто грип проявляє себе раптово і б’є нишком. Навіть якщо людина відчувала себе добре з ранку, то в другій половині дня його стан може несподівано погіршитися.
  2. Різке підвищення температури. Специфічним для грипу є і те, що температура тіла збільшується досить швидко і до 39-40 градусів. Збивати її самостійно до низьких показників не рекомендується, так як це ознака активної боротьби організму з вірусом.
  3. Слабкість, сонливість. Хворий відчуває себе розбитим і дуже слабким навіть тоді, коли не виконував ніяких фізичних навантажень. Пов’язано це з тим, що організм витрачає багато енергії на боротьбу з вірусом.
  4. Сильний головний біль, запаморочення. Дуже багато пацієнтів, що потрапили в лікарню з грипом, відзначають, що одним з перших симптомів був сильний головний біль в області чола і скронь.
  5. Почервоніння очей. При грипі очі починають червоніти і стають занадто чутливими до яскравого світла.
  6. Нежить, кашель. Нежить і кашель виявляють себе через три дні після того, як стан людини стало гірше. Нежить несильний, дискомфорт не викликає, А ось кашель – надсадний, може супроводжуватися болем у грудях і схильністю до затяжних нападів.

Як розпізнати грип?

Якщо ви виявили у себе основні симптоми, тоді обов’язково потрібно провести самостійну діагностику. Спеціально для цього розроблені прості у використанні експрес-тести Cito Test Грип:

  • відрізняються високою точністю – 99,9%;
  • результат доступний вже через 10 хвилин;
  • висока чутливість до штамів груп А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип