Які ознаки грипу

Грип – небезпечне сезонне захворювання, яке багато людей схильні недооцінювати. Основна небезпека хвороби криється в можливих ускладненнях після грипу, які не просто б’ють по імунній системі, але і у результаті можуть привести до летального кінця. Для того, щоб мінімізувати ризик, необхідно не просто вчасно фіксувати наявність вірусу, але і наслідувати усі рекомендації лікаря.

Ускладнення можуть вражати нервову і кровоносну систему, а також бруньки, органи ЛОР-комплекса, легені. Вилікувати їх досить складно, а іноді і зовсім неможливо. Найстрашнішим грип залишається для групи ризику : дітей до 5 років, літніх, вагітних і людей з хронічними захворюваннями.

Які ознаки грипу

Які ознаки грипу?

Щороку лікарі фіксують нові штами грипу, які цілком можуть маскуватися під застуду. Сьогодні відомі близько 2200 мутацій, до яких виявляється чутливий людський організм. Саме ця здатність мутувати і веде до того, що у людини не виробляється стійкий імунітет проти грипу.

Симптоми у грипу специфічні, із застудою не сплутати.

  1. Стан погіршується різко. Грип б’є нишком: стан погіршується різко, буквально за декілька годин. Хворий може дуже точно сказати, коли саме йому стало погано.
  2. Сильне підвищення температури. Температура різко зростає до 39-40 градусів, збивати її без вимоги доктора украй небажано. Часто виникає озноб.
  3. Дискомфорт в тілі. Пітливість, озноб, судоми виникають в результаті стрімкого підвищення температури тіла. Додаються до них загальна слабкість, ломота в суглобах і м’язах.
  4. Нежить і кашель. Нежить і кашель при застуді виникають відразу. При грипі – на другий або третій день, нежить досить слабку, а ось кашель надсадний, викликає сильний дискомфорт в грудях
  5. Головний біль, запаморочення. Однією з перших і явних ознак грипу вважається сильний головний біль. Вона локалізується в області лоба або очних ямок, а також і в скронях.

Як визначити грип?

Для того, щоб не пропустити початок хвороби і почати своєчасне медикаментозне лікування, лікарі рекомендують самостійно провести діагностику. Для цього сьогодні розроблені експрес-тести – наприклад, Cito Test Грип. Серед його переваг:

  • точність в 99,9%;
  • швидка реакція: результат готовий вже через 10 хвилин після використання;
  • визначає штами групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип