Як розпізнати грип

Грип у більшості випадків виникає в холодну пору року. Пов’язано це з тим, що в цей період організм ослаблений, імунітет вимагає більшої підтримки. Це сприятливий грунт для розвитку інфекцій найрізноманітнішого характеру.

Грип багато хто недооцінює і по небезпеці не ставить вище за звичайну застуду. Така легковажність зазвичай веде до найсумніших наслідків: ускладненням після грипу, які у результаті можуть стати причиною летального кінця. Вони вражають головний мозок, сердечний м’яз, дихальні шляхи.

Як розпізнати грип

Грип: перші ознаки

Частенько грип розвивається гостро, хворому не складно назвати точний час, коли йому стало погано, неспроста хвороба грип походить від французького слова “схопити”. Інкубаційний період грипу триває від декількох годин до 5ти днів все залежить, від імунної системи і від типу вірусу грипу.

Розпізнати грип можна по таких чинниках.

  1. Висока температура тіла Температура різко підвищується до 39-40 градусів всього за декілька годин після початку погіршення здоров’я. Відмінна риса грипу в тому, що людина може з точністю до годинника сказати, коли його самопочуття стало гірше.
  2. Дискомфорт і ломота в тілі Ломота в суглобах, больові відчуття в м’язах – усе це свідчить про розвиток захворювання. Ще один чинник, пов’язаний з цим, сонливість і перевтома. Він вказує на те, що організм почав вісті боротьбу з інфекцією.
  3. Різь в очах і головний біль Коли людина інфікована грипом, у нього червоніють очі, стає боляче дивитися на яскраве світло. Головний біль відрізняється силою і інтенсивністю: відчувається в лобовій частині і скронях.
  4. Відсутність нежиті Практично в усіх випадках захворювання нежить або не виникає зовсім, або проявляє себе тільки на другу добу. Закладеність слабка, а іноді слизова оболонка і зовсім стає сухий.
  5. Підвищене потовиділення і озноб Ці ознаки якнайкраще характеризують саме грип. Лихоманка стає серйозним приводом викликати швидку допомогу.
  6. Дискомфорт в травному тракті Деякі пацієнти під час грипу скаржаться також і на блювоту, діарею.

Як діагностувати грип?

Якщо ви помітили декілька симптомів, то це може стати серйозним приводом для діагностики. Використати для цього можна сучасні тести Cito Test Грип:

  • вони забезпечують максимально точний результат – до 99,9%;
  • швидко реагують – результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливі до штамів різновидів А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип