Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Як перевірятися на грип - купити тест на грип

Як перевірятись на грип

Точно діагностувати виникнення грипу тепер може не лише практикуючий лікар. Рекомендуємо починати обстеження відразу ж, як тільки виникли перші симптоми грипу. Затягувати ні в якому разі не можна, оскільки грип зазвичай багатий проявом ускладнень. Вилікувати потім їх досить складно, а в деяких випадках вони можуть стати причиною смерті.

Особливо побоюватися грипу варто людям, які входять до групи ризику. Це діти у віці до 5 років, вагітні, літні люди і ті, хто має хронічні захворювання.

Як перевірятись на грип

Профілактика грипу і його перші ознаки

Вірус грипу – захворювання у більшості випадків сезонне. Тому під час холодів рекомендується вживати велику кількість продуктів з великою кількістю вітаміну С. Завжди мийте руки після того, як побували в громадському місці. У профілактичних цілях нелишним і полоскатиме рот і ніс розчином соди. Ні для кого не секрет, що здоровий спосіб життя теж є одним із способів профілактики грипу : регулярне зайняття спортом, гартування, правильне і повноцінною живлення.

Розпізнати початок захворювання можна за декількома серйозними ознаками.

  1. Різке підвищення температури тіла аж до 39-40 градусів. Такі високі показники досягаються всього через 2-3 години після загального погіршення стану людини. У такому разі рекомендується відразу викликати лікаря.
  2. Дискомфортні відчуття по усьому тілу. Коли людина захворює грипом, то перше, що він відмічає – це виникнення дуже істотної слабкості, втоми, розбитості.
  3. Ломота і біль в м’язах. Із-за високої температури можуть виникати і судоми.
  4. У особливо важких випадках нерідкі і галюцинації, пацієнти починають марити.
  5. Грип може супроводжуватися сильним кашлем, який нерідко викликає і больові відчуття в грудях в цілому.

Якщо ви знайшли у себе такі ознаки, тоді провести діагностику буде не зайвим. Сьогодні існують засоби, які допоможуть вам самостійно визначити недугу, – Citi Test Грип Основною перевагою тесту є час проведення – 10 хвилин. Звертаємо вашу увагу, що така процедура не означає, що ви можете починати самолікування. Після підтвердження ваших припущень обов’язково звернетеся до лікаря: він призначить необхідні препарати.

Самостійна діагностика

Для того, щоб провести діагностику в домашніх умовах, досить обзавестися спеціальним тестом – Cito Test Грип. Він дозволяє максимально точно встановити діагноз і після цього почати комплексне лікування.

  • Точність експрес-тесту досягає 99,9%.
  • Результати доступні вже через 10 хвилин після застосування.
  • Тест відрізняється чутливістю як до штамів групи А, так і до В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286