Як перевірятись на грип

Точно діагностувати виникнення грипу тепер може не лише практикуючий лікар. Рекомендуємо починати обстеження відразу ж, як тільки виникли перші симптоми грипу. Затягувати ні в якому разі не можна, оскільки грип зазвичай багатий проявом ускладнень. Вилікувати потім їх досить складно, а в деяких випадках вони можуть стати причиною смерті.

Особливо побоюватися грипу варто людям, які входять до групи ризику. Це діти у віці до 5 років, вагітні, літні люди і ті, хто має хронічні захворювання.

Як перевірятись на грип

Профілактика грипу і його перші ознаки

Вірус грипу – захворювання у більшості випадків сезонне. Тому під час холодів рекомендується вживати велику кількість продуктів з великою кількістю вітаміну С. Завжди мийте руки після того, як побували в громадському місці. У профілактичних цілях нелишним і полоскатиме рот і ніс розчином соди. Ні для кого не секрет, що здоровий спосіб життя теж є одним із способів профілактики грипу : регулярне зайняття спортом, гартування, правильне і повноцінною живлення.

Розпізнати початок захворювання можна за декількома серйозними ознаками.

  1. Різке підвищення температури тіла аж до 39-40 градусів. Такі високі показники досягаються всього через 2-3 години після загального погіршення стану людини. У такому разі рекомендується відразу викликати лікаря.
  2. Дискомфортні відчуття по усьому тілу. Коли людина захворює грипом, то перше, що він відмічає – це виникнення дуже істотної слабкості, втоми, розбитості.
  3. Ломота і біль в м’язах. Із-за високої температури можуть виникати і судоми.
  4. У особливо важких випадках нерідкі і галюцинації, пацієнти починають марити.
  5. Грип може супроводжуватися сильним кашлем, який нерідко викликає і больові відчуття в грудях в цілому.

Якщо ви знайшли у себе такі ознаки, тоді провести діагностику буде не зайвим. Сьогодні існують засоби, які допоможуть вам самостійно визначити недугу, – Citi Test Грип Основною перевагою тесту є час проведення – 10 хвилин. Звертаємо вашу увагу, що така процедура не означає, що ви можете починати самолікування. Після підтвердження ваших припущень обов’язково звернетеся до лікаря: він призначить необхідні препарати.

Самостійна діагностика

Для того, щоб провести діагностику в домашніх умовах, досить обзавестися спеціальним тестом – Cito Test Грип. Він дозволяє максимально точно встановити діагноз і після цього почати комплексне лікування.

  • Точність експрес-тесту досягає 99,9%.
  • Результати доступні вже через 10 хвилин після застосування.
  • Тест відрізняється чутливістю як до штамів групи А, так і до В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип