Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Як відрізнити застуду від грипу: купити тест на грип

Як відрізнити застуду від грипу

З року в рік у багатьох людей виникає питання: як відрізнити застуду від грипу. Почнемо з того, що грип – небезпечне сезонне захворювання, що вражає імунну систему людини в холодну пору року. Зазвичай спалахи епідемій фіксуються в кінці зими і початку весни, коли імунітет ослаблений після тривалих холодів. На сьогодні відомо близько 2200 штамів грипу, що відрізняються різним ступенем небезпеки для людини.

Найсмертоноснішим є група штамів А, що виникає з періодичністю один раз на два роки. Саме такі захворювання мають тенденцію переростати в епідемії та пандемії, викликати безліч смертей. З кожним роком з’являються нові мутації грипу, перед якими безсилий навіть найсильніший імунітет.

Це варто знати: як визначити грип?

Чим грип відрізняється від застуди?

Незважаючи на масове оману про те, що грип – це та ж застуда, ці два захворювання в корені відрізняються. Найсуттєвіше відмінність криється в безпеки для людського здоров’я. Якщо ГРВІ не викликає практично ніяких подальших проблем, то грип загрожує виникненням ускладнень.

Відрізняються і методики лікування: ГРВІ піддається і народній медицині, і медикаментів, а грип – виключно аптечним ліків.

  1. Швидкість розвитку. Грип характеризується раптовим погіршенням самопочуття: людина могла себе добре відчувати в першій половині дня, але через пару годин йому стає погано. Застуда ж проявляє себе поступово: спочатку нежить, потім болить горло і з’являється кашель.
  2. Температура тіла. Якщо температура тіла піднімається до 39-40 градусів, тоді ви точно маєте справу з грипом. Якщо ж максимум – це 38,5 градусів, тоді це однозначно застуда.
  3. Головний біль. Сильний головний біль, що локалізується в районі лоба і скронь, – ознака грипу. Ще одна відмінна риса саме цього захворювання – запаморочення.
  4. Дискомфорт у всьому тілі. Застуда ніколи не супроводжується болями в м’язах або суглобах, такі прояви завжди свідчать про те, що людина стала носієм вірусу грипу.
  5. Нежить, чхання і кашель. При застуді нежить з’являється відразу ж, як і чхання, а кашель переважно сухий, не сильний. Нежить на третій день після погіршення стану і сильний кашель з болем у грудях – симптоми грипу.

Як відрізнити застуду від грипу

Як визначити грип?

Безпомилково дізнатися, чи не є ви носієм вірусу грипу, можна завдяки спеціальному тесту Cito Test Грип. Він володіє такими характеристиками:

  • точність досягає 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин після проведення;
  • чутливий до штамів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286