Як визначити грип

Грип в більшості випадків сезонне захворювання, атакує організм людини під час холодів. Виникає резонне питання: як визначити грип з високою точністю? Адже не секрет, що часто грип плутають з іншими ГРВІ.

Спалахи епідемій грипу припадають на кінець зими і початок весни. Для того, щоб убезпечити себе, потрібно пам’ятати про те, що грип – це щось більш серйозне, ніж звичайна простуда.

Основна небезпека цього захворювання криється у виникненні ускладнень. Вони можуть зачіпати нервову систему, легені, нирки, м’язи, кровоносні і дихальні шляхи. Щоб цього не допустити, лікування повинно бути максимально коректним і своєчасним. Для цього доктор підбирає препарати з широким спектром дії.

Як точно визначити грип?

Визначається грип зазвичай по ряду специфічних симптомів. Прислухайтеся до свого організму – і ви точно не пропустите початок захворювання.

Виявляється грип наступним чином.

  1. Самопочуття стрімко погіршується. Самопочуття людини погіршується дуже стрімко і несподівано. У перші дні, коли людина вже стає носієм вірусу, він не відчуває ніяких змін. Але потім коли вже імунна система не може впоратися з вірусом починають проявлятися симптоми грипу. При цьому людині може стати погано дуже стрімко.
  2. Різке підвищення температури тіла. Всього протягом трьох-чотирьох годин після погіршення самопочуття температура тіла людини підвищується до 39-40 градусів. Збивати температуру лікарі не рекомендують так як це показник того що організм бореться з інфекцією.
  3. Ломота і слабкість в тілі. Під час грипу людина відчуває слабкість і ломоту, у нього починають боліти м’язи і суглоби. Крім цього, з’являється відчуття втоми і розбитості – це тому, що організм витрачає багато енергії для боротьби з вірусом.
  4. Головний біль, запаморочення. Під час захворювання на грип людина відчуває сильний біль в області чола і скронь. У ряді випадків можуть виникати галюцинації, хворий втрачає свідомість – тоді потрібно обов’язково викликати «швидку». Це означає, що організм страждає від інтоксикації.
  5. Почервоніння очей. Під час розвитку грипу, вони стають чутливими до яскравого світла, виникають больові відчуття.

Як визначити грип

Слідкуйте за своїм здоров’ям

Щоб не посилювати свій стан, необхідно ретельно стежити за здоров’ям. При появі перших симптомів найкраще провести самостійну діагностику з тестом на грип Cito Test Грип, який можна придбати в аптеці. Серед його переваг:

  • точність досягає 99,9%;
  • простота у використанні;
  • результат доступний вже через 10 хвилин після використання;
  • чутливий до будь-яких штамів грипу групи А і також групи В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип