Як починається грип

Грип – це хвороба, яку складно переплутати з будь-якою іншою. Вона має унікальну симптоматику, яка істотно відрізняється від звичайного ГРВІ. Запускати розвиток хвороби вкрай небажано, так як основна його небезпека полягає у виникненні ускладнень. Зачіпають вони головний мозок, серцевий м’яз, дихальну систему.

У групки ризику опиняються діти у віці до 5 років, люди похилого, вагітні, люди з хронічними захворюваннями. Для того, щоб убезпечити себе під час епідемії, необхідно підтримувати імунну систему. Вживайте продукти з високим вмістом вітаміну С, ретельно мийте руки, обробляйте продукти термічно, зведіть до мінімуму контакти з хворими.

Як починається грип?

Як ми сказали вище, симптоматика грипу досить унікальна. Вона не притаманна практично ніякому захворювання більше і істотно відрізняється від ГРВІ. Так, пацієнти зазвичай з точністю до декількох годин можуть сказати, коли саме відчули себе гірше.

  1. Різке підвищення температури. За три-чотири години після того, як інфекція почала проявляти себе, температура тіла підвищується до 39-40 градусів. Такі високі показники вказують на те, що організм бореться з інфекцією. На тлі такої температури можуть виникати галюцинації і озноб. Рекомендується викликати «швидку» і не робити кроків самостійно.
  2. Слабкість і ломота в тілі. У всьому тілі виникають дискомфортні відчуття. Ломить суглоби, болять м’язи, немає сил поворухнутися – це все наслідок того, що організм веде посилену боротьбу з інфекцією.
  3. Дискомфортні відчуття в очах. У газах виникає почервоніння, вони стають занадто чутливими до яскравого світла, біль відчувається немов за зіницями.
  4. Головний біль. На грип вказує і сильний головний біль, яка може змінюватися запамороченнями.
  5. Нежить. Нежить, як і кашель, при грипі проявляють себе не відразу. Тому, якщо слиз почала виділятися в перший же день нездужання, то швидше за все це ознака ГРВІ.

Як починається грип

Проводьте діагностику вчасно

Для того, щоб дізнатися точно, застуда у вас або грип, рекомендується використовувати спеціальні тести. Cito Test Грип дозволить безпомилково визначити, чи є у вашому організмі інфекція:

  • точність становить до 99,9%;
  • тест чутливий до вірусів групи А і В;
  • результат дійсний вже через 10 хвилин після проведення.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип