Інкубаційний період грипу

Грип в більшості випадків дає про себе знати в холодну пору року, коли імунна система ослаблена. Запускати хворобу вкрай небезпечно і дуже не рекомендується – кількість смертей від грипу і його ускладнень щорічно складає від 290 тис. До 650 тис. Небезпека полягає в виникають ускладнення, які важко піддаються лікуванню.

У деяких випадках може знадобитися і госпіталізація. Тому, як тільки самопочуття різко погіршилося, варто звернутися до лікаря за лікуванням.

Скільки триває інкубаційний період грипу?

Грип не проявляє себе відразу ж після того, як вірус проник в організм. Швидкість його розвитку в основному залежить від кількості вірусних частинок, що потрапили в організм; типу вірусу і безпосередньо від стану імунної системи: чим вона слабше, тим швидше буде прогресувати захворювання.

Отже, інкубаційний період залежить від різних факторів і може тривати від кількох годин до 5-ти днів. У цей період, ще немає ніяких проявів хвороби. І тільки після того, як імунна система ослабла і не може боротися з вірусом, починають виявляються всі симптоми грипу.

Інкубаційний період небезпечний тим, що людина з вірусом грипу, навіть не підозрюючи про інфекції, може поширювати її оточуючим. Під час інкубаційного періоду, терапія вважається більш якісною.

Як не заразитися грипом

Як не заразитися грипом?

Щоб уберегтися від небезпечної інфекції, необхідно пам’ятати про декілька правилах:

  • звести до мінімуму контакти із зараженим;
  • завжди мити руки, особливо коли прийшли з вулиці або громадського місця. Не зайвою буде і антибактеріальна обробка;
  • вживати продукти з великим вмістом вітаміни С;
  • промивати ніс і полоскати горло;
  • якщо в місті вирує епідемія, не соромтеся надягати спеціальну маску.

Якщо ви відчуваєте різке погіршення самопочуття, тоді не зайвим буде провести тест Cito Test Грип. Він дозволить з точністю до 99,9% визначити, чи не заражені ви грипом. Основною перевагою даного тесту є швидкість отримання результатів, через 10 хвилин, що важливо для попередження розвитку ускладнень. Після діагностики обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо подальшого лікування, щоб не викликати ускладнень.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип