Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Грип у дітей симптоми: тести на грип з доставкою

Грип у дітей симптоми

Діти входять в групу ризику, для яких грип – дуже небезпечне захворювання з максимально серйозними наслідками. Саме у них дуже часто виникають ускладнення, які потім складно вилікувати. Хвороба простіше запобігти: саме тому рекомендується ретельно стежити за імунною системою дитини.

Найстрашніше, що може принести грип, – це ускладнення після грипу. У дітей може бути порушена центральна нервова система, дихальні шляхи, легені, м’язи, нирки. Саме тому при перших тривожних симптомах варто звернутися до педіатра: під професійним контролем захворюванні вилікується швидко і без наслідків.

Симптоми грипу у дітей

Незважаючи на загальне оману, грип у дітей значно відрізняється від застуди. Основне джерело зараження – багатолюдні місця (наприклад, садок або школа). Тому імунну систему дитини потрібно постійно зміцнювати, а також і не піддавати його невиправданого ризику, якщо в місті зафіксовано епідемію.

Розпізнати грип у дитини можна за кількома ознаками.

  1. Різке погіршення стану. Чим міцніше імунна система, тим довше інкубаційний період, він може тривати від 1 до 5 днів.
  2. Істотне підвищення температури тіла. Коли починається грип, температура тіла дитини зростає до 39-40 градусів. Намагатися впоратися з температурою самостійно небажано: краще відразу викликати «Швидку».
  3. Ознаки інтоксикації. Через наявність вірусу грип в організмі з’являються ознаки отруєння. У деяких випадках захворювання супроводжується зниженням апетиту, блювотою і діареєю.
  4. Головний біль, запаморочення. Під час розвитку грипу діти можуть скаржитися на гострий головний біль і запаморочення.
  5. Ломота в тілі, слабкість. Дитина може відчувати дискомфорт і біль у всьому тілі, а також і сильну сонливість, слабкість, млявість. Пов’язано це з тим, що організм витрачає багато зусиль на боротьбу з вірусом.
  6. Кровотеча з носа. Захворювання може супроводжуватися кровотечею з носа при грипі, причиною є антиген гемаглютинін, який викликає порушення в системі згортання крові.

Грип у дітей - симптоми

Проведіть своєчасну діагностику

Для того, щоб почати своєчасне лікування, потрібно провести діагностику. Зробити це можна і завдяки спеціальним експрес-тестів. Наприклад, Cito Test Грип вам в цьому допоможе:

  • зручний і простий у використанні, що дуже важливо при діагностиці грипу саме у дітей;
  • його точність – 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливий до штамів А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип

Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /sata1/home/users/gript/www/www.griptest.com.ua/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286