Грип у вагітних

Грип у вагітних – дуже серйозне захворювання, яке може порушити процес розвитку плоду, особливо небезпечний грип в першому триместрі. Жінки в цікавому положенні входять в групу ризику: їм хвороба може принести серйозні ускладнення. Лікарі рекомендують майбутнім мамам ретельно стежити за своєю імунною системою, приймати вітаміни і намагатися не спілкуватися з хворими.

Якщо навіть уберегти себе не вийшло, то необхідно терміново звернутися до лікаря. Виключіть самолікування, щоб не нашкодити собі і маляті, пам’ятайте про те, що є ряд ліків, які заборонено приймати під час вагітності. Грип – дуже серйозне захворювання, що вимагає коректного підходу.

Чому грип небезпечний для вагітних?

Організм вагітної жінки дуже вразливий: в ній розвивається нове життя, про яку теж потрібно піклуватися. Особливо велику увагу імунній системі потрібно приділяти в холодну пору року, коли вона занадто ослаблена. При найменших ознаках звертайтеся до лікаря: це збереже вам здоров’я і життя малюкові.

  1. Найнебезпечніший термін. Найнебезпечнішим періодом для розвитку захворювання є перший триместр. Саме в цей період у дитини починають формуватися внутрішні органи, а вірус може призвести до переривання вагітності.
  2. Проходьте тестування. Гінекологи після перенесення грипу рекомендують пройти комплексне обстеження. Крім УЗД, необхідно буде здати аналізи крові, щоб виключити можливість виникнення патологій у плоду.
  3. Грип на пізніх термінах. Менш небезпечним грип стає для породіллі на другому-третьому триместрі. Але тим не менш для малюка висока небезпека зберігається. Вірус може викликати патології плода і затримки в подальшому розвитку.
  4. Підбір правильних ліків. Грип у вагітних обов’язково повинен повністю контролюватися лікарем. Він допоможе правильно підібрати медикаменти, так як далеко не всі можна приймати при вагітності. Ретельно стежити потрібно і за загальним станом майбутньої мами і плоду, щоб не допустити ускладнень.

Як підтвердити грип у вагітної

Як підтвердити грип у вагітної?

Підтвердити грип можна за його унікальною симптоматикою. Але щоб не втрачати дорогоцінний час можна скористатися сучасним експрес-тестом Cito Test Грип

  • він відрізняються точністю в 99,9%;
  • простотою використання;
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • реагенти чутливі до всіх штамів грипу груп А і В.

Після діагностики потрібно обов’язково звернутися до лікаря за призначенням лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип