Грип перші симптоми

Грип – досить небезпечне гостре захворювання, до якого у людини не виробляється імунітет. Пов’язано це з тим, що хвороба мутує щороку, з’являються нові штами, вразливим може стати навіть сильний імунітет. Мінімізує ризик своєчасна вакцинація, яка безкоштовно проводиться в медичній установі.

Найнебезпечнішим для людини залишається різновид грипу А. Він за своїми масштабами в результаті може перерости в повноцінні епідемії і пандемії. Ускладнення від неправильного лікування можуть зачіпати головний мозок, м’язову систему, серце, легені, ЛОР-органів. Для того, щоб убезпечити себе, потрібно серйозно підходити до профілактики та лікування.

Які симптоми грипу?

Звертаємо вашу увагу на те, грип не проявляє себе відразу після того, як вірус потрапляє в організм. Повинен пройти інкубаційний період (близько 5 днів) перед тим, як всі симптоми дадуть про себе знати. Терміни розвитку вірусу залежать від стану імунної системи: якщо вона слабка, то і захворювання розвивається швидше.

Перші симптоми грипу виглядають таким чином.

  1. Різке погіршення самопочуття. Грип починається раптово: навіть якщо вранці нічого не віщувало біди, то вже до середини дня людині може стати погано. Особливість захворювання полягає в тому, що людина може з точністю сказати, коли саме він відчув себе гірше.
  2. Підвищення температури. Всього за 3-4 години температура тіла може збільшитися до 39-40 градусів. Такі високі показники – явна ознака грипу, так як більше ніяке захворювання себе так не проявляє. Самостійно збивати її не рекомендується.
  3. Головний біль, запаморочення, симптоми інтоксикації. Тільки грип проявляє себе через інтоксикаційні симптоми, так як організм починає самостійно боротися з вірусом всередині. Виникає сильна головний біль з локалізацією в області чола і скронь.
  4. Ломота і слабкість в тілі. Багато пацієнтів, які захворіли на грип, серед перших симптомів грипу виділяють загальний дискомфорт по всьому тілу. Болять м’язи і суглоби, відчувається дуже сильна слабкість.
  5. Почервоніння очей. Очі стають червоними, вони гостро реагують на яскраве світло.

Грип перші симптоми

 

Визначайте захворювання вчасно

Якщо ви помітили всі перераховані вище ознаки, тоді варто негайно провести діагностику, щоб визначити наявність вірусу. Допоможе в цьому експрес-тест Cito Test Influenza:

  • точність становить 99,9%;
  • результати готові вже через 10 хвилин після застосування;
  • чутливий до вірусів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип