Грип ускладнення

Грип – серйозне захворювання, яке найчастіше проявляє себе в холодну пору року. Як правило, це кінець зими і початок весни – період, коли імунна система ослаблена. Щоб не заразитися, лікарі рекомендують постійно підтримувати свій імунітет: гуляти регулярно на свіжому повітрі, загартовуватися, правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок, вживати достатню кількість продуктів з високим вмістом вітаміну С.

Найнебезпечнішим грип виявляється для групи ризику: дітей до 5 років, вагітних, людей у ​​віці і з хронічними захворюваннями, а також пацієнтів з ослабленою імунною системою. Небезпечний вірус перш за все тому, що він викликає ускладнення, які важко лікувати. Деякі з них можуть стати повноцінною причиною летального результату.

Якими бувають ускладнення?

Грип багато хто недооцінює, вважаючи його побратимом застуди. А простуда – це навіть не захворювання, тоді як грип – це небезпечна інфекційна хвороба, що передається контактно-побутовим та повітряно-крапельним шляхом. Якщо грип не лікувати правильно, можна довести свій організм до непоправних наслідків. Розпізнати грип можна за низкою унікальних симптомів:

 • самопочуття людини стрімко і різко погіршується;
 • температура тіла за кілька годин зростає до 39-40 градусів;
 • з’являється підвищене потовиділення, озноб, судоми;
 • сильний головний біль, запаморочення;
 • почервоніння очей, чутливість до яскравого світла;
 • ломота в суглобах, болючі відчуття в м’язах.

Якщо ви виявили перераховані вище симптоми, то це цілком може бути грип. Лікування потрібно починати якомога швидше, щоб не виникли ускладнення. Такі хвороби можуть захоплювати цілі системи і окремі органи.

 1. Легені: пневмонія, емпієма плеври, абсцес легені.
 2. Серцево-судинна система: перикардити, міокардити.
 3. Комплекс ЛОР-органів: синусит, риніт, отит.
 4. Центральна нервова система: менінгіт, енцефаліт, менінгоенцефаліт, неврит, невралгії.
 5. М’язи: міозити
 6. А також можливе виникнення синдрому Рейє, гломерулонефриту, токсико-алергічного шоку.

Всі перераховані захворювання досить небезпечні для людини, а деякі з них при некоректному лікуванні можуть викликати летальний результат.

Ускладнення після грипу

Як діагностувати грип?

Швидкість постановки діагнозу при грипі незаперечно дуже важлива, так як це дозволить призначити правильне лікування, попередити виникнення ускладнень і дасть можливість вчасно ізолювати хворого, для запобігання подальшого поширення інфекції. Діагностувати грип сьогодні можна і самостійно – досить застосувати спеціальний експрес-тест. Відмінно впорається з завданням Cito Test Грип:

 • він відрізняється точністю в 99,9%;
 • результат доступний вже через 10 хвилин після застосування;
 • реагенти чутливі до штамів групи А і В.

Після визначення вірусу потрібно звернутися до лікаря за призначенням лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип