Грип визначити

Грип – сезонне захворювання, яке за масштабами охоплення часом може переростати в повноцінну епідемію або пандемію. Особливо воно небезпечне для групи ризику: дітей віком до 5 років, вагітних, літніх і людей з хронічними захворюваннями. Небезпека грипу полягає у виникненні ускладнень і можливості подальшого летального результату.
Щоб уникнути неприємних наслідків, необхідно вчасно діагностувати захворювання і починати комплексне лікування, призначене лікарем. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням: це надзвичайно небезпечно для вашої імунної системи і життя в цілому.

Що потрібно знати про грип?

Грип – захворювання, яке краще запобігти, ніж потім починати лікування. Пов’язано це з тим, що симптоматика завдає сильного удару по імунній системі, а при неправильному лікуванні в результаті виникають ускладнення після грипу. Про те, що в місті виникла епідемія, завжди можна дізнатися або з ЗМІ, або спостерігаючи за клінічною ситуацією і кількістю захворювань.

Для того, щоб мінімізувати ризик стати носієм вірусу, необхідно пам’ятати про декілька правилах.

  1. Вживайте достатньо продуктів з високим вмістом вітаміну С. Апельсини, лимони, квашена капуста, ківі обов’язково повинні входити в ваш раціон.
  2. Завжди ретельно мийте руки, коли повертаєтеся додому.
  3. Провітрюйте приміщення, щоб занадто сухе повітря не став причиною розмноження мікробів.
  4. Регулярно робіть вологе прибирання.
  5. Намагайтеся не спілкуватися з хворими, так як один з основних шляхів передачі захворювання – повітряно-крапельний.
  6. Якщо в місті зафіксовано багато випадків грипу, то завжди надягайте спеціальну маску, коли прямуєте в громадське місце.

Якщо ж ви виявили у себе симптоми грипу, то обов’язково потрібно провести комплексну діагностику. Завдяки експрес-тестів це завжди можна зробити самостійно.

Як визначити грип

Оперативна діагностика грипу

Для того, щоб швидко і безпомилково визначити, чи є у вас грип, можна скористатися спеціальним експрес-тестом. У Cito Грип є кілька явних переваг:

  • його точність досягає 99,9%;
  • результати готові вже через 10 хвилин після проведення;
  • він чутливий до штамів групи А і В.

Після проведення тесту обов’язково зверніться до лікаря за призначенням лікування.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип