Грип інкубаційний період

Пов’язано це з тим, що кожен рік дослідники фіксують нові штами вірусів. Це означає, що інфекція постійно мутує, створюються різновиди, яким надається схильний практично кожна людина. Для того, щоб не виникли ускладнення, і щоб хвороба не привела до летального результату.

Скільки триває інкубаційний період грипу

Після того, як вірус з’являється в організмі людини, він ніколи не проявляє себе відразу ж. Обов’язково повинно пройти кілька днів перед тим, як постане повноцінна клінічна картина. Більш того, в перші кілька діб людина навіть не знає про своє вірус, але вже може інфікувати оточуючих.

У таких випадках рекомендується уважно стежити за публікаціями в ЗМІ та за загальною клінічною ситуацією в місті в цілому. При великій кількості хворих і тенденції до епідемії найкраще вдягати спеціальну захисну маску.

В цілому, грип проходить кілька стадій розвитку.

  1. Приховану (або латентну). Триває вона від 1 до 4 діб, при цьому людина повністю безпечний для оточуючих.
  2. Через два дні після проходження попередньої стадії людина вже стає небезпечним для оточуючих, хоча зовнішніх проявів ще немає.
  3. Вся симптоматика грипу стає явною вже на 5-6 день після зараження.

Дослідники наполягають на тому, що поняття «інкубаційні період» для грипу є досить умовним. Пов’язано це з тим, що для всіх людей в цілому неможливо описати його тривалість. Терміни протікання хвороби безпосередньо залежать саме від стану імунної системи: якщо вона ослаблена, то грип буде проявляти себе інтенсивніше і раніше.

Інкубаційний період грипу

Чому потрібно не затягувати з лікуванням?

Грип – захворювання небезпечне в першу чергу тому, що викликає серйозні ускладнення, такі як бронхіт, трахеїт, фарингіт, ларингіт, гайморит, фронтит, пневмонія, у дітей може розвинутися менінгіт.

Щоб убезпечити себе, обов’язково потрібно проводити профілактичні заходи і вчасно діагностувати захворювання. У цьому вам допоможе експрес-тест Cito Test Грип:

  • він має точністю до 99,9%;
  • результати готові вже через 10 хвилин після проведення;
  • чутливий до всіх штамів грипу типу А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип