Грип

Грип – небезпечне вірусне захворювання, яке може виникати як серед людей, так і серед тварин або птахів. Збудниками хвороби проявляються штами групи А і В. Грип щорічно випробовує серйозні мутацій, через що на даний момент зафіксовані майже 2200 різновидів інфекції. Деякі різновиди можуть перетворитися по масштабах охоплення на пандемію або епідемії.

Захворювання дуже небезпечне : воно викликає досить серйозні ускладнення після грипу, які занадто складно вилікувати. Хвороба розвивається дуже швидко, тому і діагностика має бути своєчасною, в першу чергу щоб уникнути виникнення ускладнень.

Група ризику і способи зараження

Практично кожна людина може заразитися грипом, адже штами, що постійно мутують, роблять імунну систему більше уразливої. Найефективніший спосіб профілактики – планове щеплення в лікарняному пункті. Не зайвим також і постійно вживатиме продукти з великим вмістом вітаміну С, постійно мити руки і провітрювати приміщення.

Найуразливішою є так звана група ризику. Серед них діти до 5 років, літні люди, вагітні і ті, хто мають хронічні хвороби. Методів зараження декілька:

  • повітряно-краплинний: через часточки слини або мокроти або під час розмови з хворим;
  • побутовий: немиті руки після контакту з предметами загального користування;
  • недостатньо оброблена термічно їжа.

Як розпізнати грип

Як розпізнати грип

Грип треба діагностувати якнайшвидше. Ускладнення можуть значно ослабити імунну систему або навіть привести до смерті. Розпізнати захворювання можна за деякими істотними ознаками.

  1. Висока температура тіла. Температура збільшується досить різко, причому така зміна в організмі несподівана. Досягає вона іноді небезпечних для життя людини в цілому. Боротися з такою температурою лікарі забороняють: це природна реакція організму на вірус.
  2. Дискомфортні відчуття. М’яза і суглоби починають дуже хворіти, з’являється загальна слабкість. Це усе наслідки інтоксикації.
  3. Кашель і закладеність носа. Кашель досить інтенсивний і з’являється майже відразу. Носоглотка спочатку пересихає, виникають дискомфортні відчуття. Тільки через 2-3 дні можна спостерігати виділення з носа.

Для того, щоб безпомилково виявити грип, рекомендуємо скористатися експрес-тестом Cito Test Грип. Його точність досягає 99,9%, а результат відомий вже після 10 хвилин. Не зволікайте: своєчасне діагностування може врятувати життя.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип