Грип В

Грип В – небезпечне захворювання, яке може вражати виключно організм людини. Грип А був відкритий раніше – у 1933 році. Він перемагає за своєю масовістю: може перетворитися на епідемію чи пандемію, а також і привести до великої кількості смертей. Епідемії можуть виникати один раз на два роки. Грип типу В мутує повільніше, його епідемії виникають кожні 3-5 років, а пандемії грипу типу В поки не зафіксовано в природі.

Незважаючи на те, що грип типу В менш агресивний, він також викликає розвиток ускладнень, особливо це стосується пацієнтів з групи ризику: вагітні, діти до 5ти років, пацієнти зі слабким імунітетом, пацієнти с хронічними хворобами. Для того щоб уберегти свій організм від хвороби необхідно в період епідемії старатися уникати людних місць, носити маску в громадському транспорті, вчасно мити руки, достатньо часу проводити на свіжому повітрі, також важливо достатньо провітрювати приміщення. Якщо виникли симптоми грипу, потрібно звернутися до лікаря, щоб лікар назначив специфічну противірусну терапію.

Грип В

Як проявляється грип В

Грип В проявляється так само, як і інші різновиди.

  1. Самопочуття погіршується досить часто несподівано й швидко. Часто буває так, що людина почувалася добре ще зранку, а вже після обіду починає жалітися на дуже погане самопочуття. Швидкість прояву симптомів залежить від стану імунної системи, чим вона слабкіша, тим швидше проявляться симптоми грипу.
  2. Зростає температура тіла. Якщо при інших ГРВІ температура тіла підвищується лише до 38,5 градусів, то грип викликає підвищення до 39-40 градусів. Це реакція організму на вірус та його діяльність. Також відчувається слабкість, ломота та біль у суглобах.
  3. Головний біль, запаморочення. Якщо у пацієнта грип, то з самого початку він буде відчувати сильний головний біль, що локалізується в районі лобу та скронь. Нерідко людина може непритомніти, тому потрібно одразу викликати лікаря.
  4. Почервоніння очей. Лише при грипі у хворого червоніють очі, вони стають надто чутливими до яскравого світла.

Як виявити грип В?

Грип В, як і будь-який інший, потребує своєчасного лікування, аби не виникли ускладнення. З самого початку потрібно провести діагностику, що можна зробити і самостійно. Для цього використовуються експрес-тести Cito Test Грип:

  • їхня точність становить 99,9%;
  • результат готовий уже за 10 хвилин після використання;
  • чутливі до штамів грипу груп А та В.

Після діагностики потрібно обов’язково звернутися до лікаря за необхідним комплексом препаратів.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип