Експрес тест на грип

Грип – серйозне захворювання, з яким обов’язково треба справлятися вчасно. Якщо допустити надмірний розвиток вірусу, то можуть виникнути серйозні ускладнення. Вони зачіпають головний мозок, легені, ЛОР-органы, м’язи, кровоносну систему, бруньки і інші органи. У ряді випадків такі захворювання можуть мати летальний кінець.

Як тільки ви помітили погіршення здоров’я, треба самостійно провести діагностику грипу. Допоможе вам в цьому спеціальний експрес-тест, який безпомилково визначить наявність вірусу в організмі. Така процедура багато в чому дозволить заощадити час для призначення професійного медикаментозного лікування.

Експрес тест на грип

Як зрозуміти, чи є у вас грип?

Грип – хвороба з дуже специфічними симптомами. Деякі штами можуть маскуватися під застуду, але все таки і вони мають ряд характеристик, що наближають їх саме до грипу.

  1. Різке погіршення самопочуття. Грип починається несподівано, він застає людину зненацька. Ще уранці все могло бути добре, а вже до кінця дня людина відчувається себе розбитим. Тільки при грипі пацієнт може точно сказати, коли настало погіршення, застуда розвивається поступово.
  2. Підвищення температури тіла. При грипі температура тіла підвищується аж до 39-40 градусів, а при застуді всього до 38,5. Збивати її самостійно не рекомендується: краще всього почекати рекомендацій доктора, який призначить індивідуальний план лікування.
  3. Сильний головний біль, запаморочення. Головний біль локалізується в лобовій частині і в області скронь, вона носить досить сильний і інтенсивний характер. Ряд пацієнтів відмічали також і запаморочення. Якщо хворий втрачає свідомості або його мучать судоми, то необхідно терміново викликати “швидку допомогу”.
  4. Почервоніння і чутливість очей. Тільки під час грипу ока починають червоніти, вони стають чутливими до яскравого світла.
  5. Нежить, кашель. Ці симптоми з’являються тільки на друго-третій день після погіршення стану. Кашель носить інтенсивний характер, він викликає біль в грудях. Нежить несильна, дискомфорт не приносить.

Який експрес-тест на грип вибрати?

Для того, щоб провести діагностику, необхідно скористатися спеціальним експрес-тестом. Cito Test Грип дозволить вам визначити грипп, чи є в організмі вірус:

  • його точність досягає 99,9%;
  • результат готовий вже через 10 хвилин;
  • чутливий до штамів групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип