Що робити при температурі

Температура дуже часто з’являється при грипі, причому вона піднімається аж до 39-40 градусів. По суті, це природна реакція організму на вірус: він таким чином намагається побороти інфекцію, активізуючи всі свої захисні властивості. За рахунок цього і підвищується температура.

При грипі вона швидко і різко підвищується. Панікувати в цьому випадку вкрай небажано, можна викликати «швидку», щоб отримати професійну допомогу. Не забувайте також і про те, що небезпечною для здоров’я вважається показник після 40,5 – в цьому випадку візит доктора до хворого обов’язковий.

Що робити при температурі

Що потрібно робити при температурі?

Перше, що намагається зробити практично кожна людина і що здається цілком логічним, це збити високу температуру. У лікарів на цей рахунок різні думки, але багато сходяться на тому, що не варто надто її знижувати. Боротися з температурою в принципі варто тільки за рекомендацією лікаря.

  1. Не варто збивати нижче 38 градусів. Такий показник цілком безпечний для здоров’я людини, при цьому організм може продовжувати боротися з інфекцією. Знижувати температуру сильними жарознижувальними не варто, так як можна підготувати грунт для виникнення ускладнень і продовжити розвиток хвороби.
  2. Уникайте того, що може підвищити температуру ще більше: алкоголю, гарячий напоїв, кави, електричних ковдр, гарячого душу або ванни.
  3. Не намагайтеся укутати в кілька ковдр, це тільки погіршить здатність людини охолоджуватися.
  4. Не намагайтеся занадто нагріти приміщення і зволожити його штучним шляхом: так тільки можна погіршити становище. Комфортна температура для хворого – 22-24 градуси.
  5. Хворому показано рясне пиття, але бажано виключити солодкі напої. Пов’язано це з тим, що входять до складу цукру будуть тільки підгодовувати вірус. Через це ускладнення може піти на нирки і сечовий міхур.
  6. Не протирайте тіло спиртом або горілкою, щоб охолодити його – це смертельно небезпечно. В цьому випадку хворому загрожує інтоксикація або сильне тремтіння, так як тіло знову буде намагатися нагрітися. У ряді випадків людина може втратити свідомість.

Вчасно діагностують грип

Щоб максимально знизити свої ризики, рекомендується своєчасно звертати увагу на свій стан. Експрес-тест Cito Test Грип дозволить вам точно дізнатися, чи немає у вас вірусу:

  • результати готові вже через 10 хвилин після використання;
  • точність досягає 99,9%;
  • чутливий до штамів груп А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип