Чим відрізняється грип від застуди

Всупереч існуючій думці, у грипу та застуди дуже мало спільного. У лікарській практиці і зовсім немає поняття «застуда», зазвичай ми під нею розуміємо цілий спектр захворювань: риніт, синусит, трахеїт і ряд інших. Варто сказати, що на відміну від стандартного ГРВІ або «застуди», грип несе серйозну небезпеку як для імунної системи, так і для життя в цілому.

Найстрашніше для людини – непередбачувані ускладнення після грипу. Зачіпають вони головний мозок, дихальну систему, м’язи, кровоносну систему. Вилікувати їх досить складно, а іноді і зовсім не вдається. Саме тому лікарі наполягають на необхідності своєчасного лікування спеціальними медикаментами.

Чим відрізняється грип від застуди

Чим відрізняються грип і застуда

Найпершим і істотною відмінністю між грипом і застудою є початок хвороби. Перший завжди починається швидко і несподівано: хворий може навіть точний час назвати, коли йому погано стало. ГРВІ ж розвивається поступово, симптоми як ніби наростають (спочатку з’являється нежить, потім – біль в горлі).

  1. Температура тіла. При ГРВІ температура ніколи не перевищує показника в 38,5 градусів. Якщо вона піднялася до 39-40 градусів, значить, у людини грип.
  2. Загальний дискомфорт по всьому тілу. Тільки при грипі людина відчуває ломоту у всьому тілі: болять м’язи і суглоби. Застуда такими ознаками не відрізняється.
  3. Головний біль, запаморочення, різь в очах. Всі перераховані ознаки завжди відносяться тільки до грипу. При цьому захворюванні головний біль настільки інтенсивна, що біль локалізується зазвичай десь в області чола, скронь, зоною за очима.
  4. Чхання і кашель. Чхання – буває рідко при грипі, при інших ГРВІ, звичайний ознака. При грипі кашель зазвичай виникає тільки на другу або третю добу, носить сильний і виснажливий характер, викликає сильні болі в грудях.
  5. Симптоми інтоксикації. Симптоми, схожі на інтоксикацію, проявляються лише при грипі, тому що організм веде активну боротьбу з вірусом.

Як вчасно розпізнати грип?

Для того, щоб вчасно почати лікування і не довести себе до ускладнень, потрібно при виявленні перших симптомів провести діагностику. У цьому вам допоможе Cito Test Грип, який можна придбати в аптеці:

  • його точність досягає 99,9%;
  • результат відомий вже через 10 хвилин після проведення;
  • експрес-тест чутливий до всіх відомих штаму грипу А і В.

При позитивному результаті обов’язково зверніться до фахівця за необхідне призначенням.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип