Аналіз на грип

Одним з найнебезпечніших сезонних захворювань вважається грип, тому своєчасний аналіз на грип дуже важливий. В першу чергу, це захворювання небезпечне через те, що в результаті неправильного лікування виникають ускладнення. Зачіпати такі ускладнення можуть центральну нервову систему, кровоносну систему, м’язи, нирки, легені, дихальну систему.

Найбільшу небезпеку грип представляє для групи ризику. У неї входять діти у віці до 5 років, вагітні, люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями. Для того, щоб убезпечити себе, необхідно ретельно стежити за своїм станом і постійно зміцнювати імунну систему.

Як розпізнати грип за симптомами?

Симптоми грипу досить специфічні за своїм характером: переплутати їх із застудою складно. Навіть незважаючи на те, що цей небезпечний вірус може маскуватися під ГРВІ, у нього є ряд відмінних характеристик.

  1. Стан погіршується різко. Застуда розвивається рівномірно: спочатку з’являється чхання, потім – нежить, біль у горлі і потім кашель. Грип же починається раптово: людина несподівано відчуває слабкість, він немов валиться з ніг.
  2. Сильне підвищення температури. Якщо при застуді температура тіла може максимально піднятися всього до 38,5 градусів, то при грипі вона виростає аж до 39-40 градусів. Самостійно знижувати її небажано: можна це робити тільки під контролем лікаря.
  3. Головний біль, запаморочення. Один з явних ознак грипу – гострий біль в районі лоба і скронь. У рідкісних випадках хворий може знепритомніти, це пов’язано з сильною інтоксикацією організму, тоді потрібна термінова госпіталізація.
  4. Дискомфорт в очах. Ще одним типовим ознакою грипу є біль в органах зору, очі стають чутливими до яскравого світла. Крім цього, очі починають червоніти.
  5. Симптоми інтоксикації. Через те, що в організмі з’являється сторонній вірус і імунна система починає боротися з ним розвивається інтоксикація. Це може бути блювота і діарея, тяжкість в шлунку, зниження апетиту.

Аналіз на грип

Як провести аналіз на грип?

Визначити грип це чи ні, можна в лабораторії молекулярно-генетичним методом, результатів правда доведеться чекати 5 годин мінімум. Цей метод вимагає дорогого обладнання та реагентів, кваліфікованого персоналу, спеціальних лабораторних умови. Але є й альтернативний метод, це спеціальний експрес-тест, який можна придбати в аптеці і скористатися ним самостійно в домашніх умовах. Cito Test Грип має такі переваги:

  • простота використання
  • його точність досягає 99,9%;
  • результати доступні вже через 10 хвилин після використання;
  • висока чутливість до штамів грипу групи А і В.

Доставка Новою поштою, Укрпоштою

Оберіть місто, де бажаєте придбати Тест на грип